biuro@ventilampy.pl     +48 33 506 55 88
Firma Venti
ventilampy.pl

VVENTI® to jeden z największych polskich producentów i dystrybutorów sprzętu oświetleniowego obecny na rynku od 1992 roku. Producent oświetlenia zarówno klasycznego jak i nowoczesnego, łączącego atrakcyjny wygląd z nowoczesną technologią i relatywnie niską ceną.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących sobie oryginalną stylistykę oraz wysoką jakość wykonania. Propozycje jakie Państwu przedstawiamy to ciekawy design, najnowsze trendy w oświetleniu, oprawy stylowe jak również elegancka klasyka. Nasze kolekcje zaprojektowane są według naszego pomysłu i wzoru. Wszystkie lampy spełniają standardy unijne i są całkowicie dostosowane do wymagań każdego klienta. Do Państwa dyspozycji w Mazańcowicach (Bielsko-Biała) otwarty jest salon oświetlenia z pełną ekspozycją - do którego serdecznie zapraszamy! Godziny otwarcia: od 8:00 do 16:00 - od poniedziałku do piątku. Nasze produkty mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym, oraz w wielu czołowych marketach branży budowlanej w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie, w Estonii, Rosji i innych krajach.

Doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy każdy typ oświetlenia od użytkowego po dekoracyjne. Produkty naszej firmy zdobią wiele ekskluzywnych hoteli na całym świecie, liczne sale weselne w Europie, podczas długiej historii naszej firmy wyprodukowaliśmy również unikatowe oświetlenie do wielu budynków sakralnych itp. Współpracujemy z kontrahentami w bardzo wielu krajach co czyni nas firmą międzynarodową. Jesteśmy obecni na wszystkich największych eventach oświetleniowych w Polsce jak i na całym świecie (np. Międzynarodowe Targi Oświetleniowe w Poznaniu, Warszawie, Mediolanie, Hongkongu itd.), dzięki czemu nasze produkty zawsze trafiają w najnowsze trendy, a kontakt z najlepszymi projektantami światowej klasy umożliwia tworzenie dla naszych klientów unikatowych projektów i ofert. Misją firmy VENTI jest produkcja oświetlenia najwyższej jakości w odpowiedzi na zapotrzebowania naszych klientów. Dążymy do dalszej ekspansji na rynek zachodnio-europejski oraz chcemy jeszcze bardziej umocnić pozycję naszej firmy na rynku polskim i wschodnio-europejskim. Oferta naszych lamp kryształowych jest największa oraz najbardziej zdywersyfikowana wśród innych producentów. Na przestrzeni lamp staliśmy się profesjonalistami w produkcji „kryształów”, co czyni ten rodzaj lamp naszym flagowym produktem. Nasi pracownicy są bardzo dobrze wyszkoleni. Zarówno pracownicy biurowi jak i magazynu, czy montażu dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów naszej marki. W naszej firmie na piedestale stawiamy zadowolenie konsumenta, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na fachową doradę naszych ekspertów.

Firma VENTI® proponuje Państwu:

  • Fachowe doradztwo - przy wyborze oświetlenia z zachowaniem odpowiednich szczegółów technicznych
  • Projekty - oświetlenia budynku mieszkalnego, biurowego lub sakralnego oraz sali weselnych
  • Wykonanie - oświetlenia z odpowiednich materiałów zapewniających wygodną eksploatację
  • Produkcję - unikalnych projektów lamp

Jakość naszych produktów jest kluczowym elementem dla zadowolenia konsumentów. Dlatego każdy produkt VENTI przechodzi co najmniej 3 etapy szczegółowej kontroli zanim dotrze do klienta. Dbamy o to, aby zarówno przedmiot pracy (materiały), jak i narzędzia pracy były najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem, gwarantują zachowanie najwyższych standardów, dzięki czemu zakup naszych lamp staje się dla klienta bardzo lukratywny

Szybki kontakt oraz kompleksowa obsługa klienta jest najlepszą egzamplifikacją empiryczną profesjonalizmu naszej firmy. 28 lat doświadczenia w branży pozwoliło immanentnie przypisać do VENTI opinię rzetelnego i profesjonalnego producenta.

Szeroka oferta naszej firmy przyciąga do nas wielu nowych klientów. Częsta aktualizacja naszych katalogów umożliwia posiadanie produktów zgodnych z najnowszymi trendami, a nonkonformistyczna postawa firmy, w niektórych rozwiązaniach umożliwia posiadanie w naszej ofercie również unikalnego oświetlenia, którego nie znajdą Państwo nigdzie indziej!

Zapraszamy do odwiedzenia salonu stacjonarnego: Mazańcowice, ul. Spółdzielcza 57
Jak do nas dojechaćP.U.H. VENTI Piotr Suława
43-391 Mazańcowice 57
k / Bielska-Białej
Nip 547 016 72 14
Jak do nas dojechać

+48 33 815 53 99
+48 33 506 55 88
+48 33 506 55 89

Dział handlowy: